banner69
18 Eylül 2014 Perşembe

Yeni Vali Dursun Ali Şahin
banner67

Kulaçlar Cumhuriyet için attı!

Yüzme müsabakalarına ilgi büyüktü!

22 Ekim 2012 Pazartesi 20:41
Kulaçlar Cumhuriyet için attı!
Kulaçlar Cumhuriyet için attı!
 
Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından her yıl yapılan “Cumhuriyet Kupası” Yüzme müsabakaları bu yıl Fatih Sultan Mehmet Kapalı Yüzme havuzunda gerçekleştirildi.
196 sporcunun kulaç attığı yüzme müsabakalarında takım halinde birincilik 727 puan ile Edirne Gençlik Spor kulübünün oldu.
İki seans halinde yapılan yüzme müsabakalarının ilki saat 10:00 da başladı.Değişik yaş kategorilerinde yapılan yüzme müsabakalarına EDİRNE GENÇLİK SPOR, EDİRNE D.S.İ., YUNUSLAR S.K., İSTANBUL BEYKENT KOLEJİ, TRAKYA YILDIZI S.K., POSEİDON S.K. ve ESENTEPE S.K.dan oluşan 7 takım katıldı.
Takım sporcularının bir hayli hırslı olduğu müsabakalarda onlara destek verecek günün anlam ve önemini taşıyacak protokol üyelerinin ise katılmaması dikkat çekti ve yarışmaya katılan sporcuların velileri tarafından büyük eleştiri aldı.
196 sporcunun kıyasıya yarıştığı müsabakalarda öğlen seansında ise sporcular farklı sitillerde dereceye girmeye çalışarak gelecek için umut verici olduklarını kanıtladılar.Yapılan iyi dereceler ile hem velilerini hemde eğitmenlerini memnun eden sporcular arasında en çok ilgiyi ise 5 ve 6 yaş grubundaki sporcular aldılar.Adeta suya bırakılan kurma kollu bebek gibi aldıkları eğitim seviyesini suya yansıtan minik sporcular velilerinin de gösterdikleri performans ile duygulanmasına neden oldular.
Yarışmalar sonunda dereceye giren sporculara ise ödülleri protokol üyelerinin katılımının olmamasından dolayı eğitmen ve hakemleri tarafından verildi.
Yarışmayı yaklaşık bin kadar izleyici seyrettiği belirtildi.
Düzenlenen yarışmaya göre  puan durumu ve sıralaması şu şekilde oldu.
CUMHURİYET KUPASI TAKIM PUANLARI
21.10.2012 - EDİRNE
SIRA
KULÜP
PUAN
1
EDİRNE GENÇLİK SPOR
727
2
EDİRNE D.S.İ.
251
3
YUNUSLAR S.K.
195
4
İSTANBUL BEYKENT KOLEJİ
159
5
TRAKYA YILDIZI S.K.
143
6
POSEİDON S.K.
140
7
ESENTEPE S.K.
64
 
Dereceye giren sporcuların isimleri ve yaş grupları ile elde ettikleri dereceleri ise aşağıdaki gibidir.
CUMHURİYET KUPASI YÜZME YARIŞMALARI
21 EKİM 2012-EDİRNE
SABAH SEANSI SONUÇ LİSTESİ
                                    50m serbest-Free         8      Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   SELEN AKAĞAÇ                                 2004   EDİRNE D.S.İ.                                 00:40:61
   2   ELİF NAZ YILDIRIM                             2004   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:53:22
   3   SUDENAZ ÇİFTÇİ                               2004   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:53:58
   4   ECENUR ŞENDİL                                2004   EDİRNE D.S.İ.                                 00:54:16
   5   SEZİN BAŞKURT                                2004   YUNUSLAR S.K.                              00:57:32
   6   ALMİLA SERDAROĞLU                        2004   POSEİDON S.K.                              01:00:05
   7   İLKSEN BAŞ                                      2004   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:26:65
   8   GÖKSU ÖZ                                       2004   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:27:33
   9   TUANA EYLÜL BULUT                         2004   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.        DQ
                                    50m serbest-Free         8      Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   BORA DÜĞME                                   2004   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:41:80
   2   NADİR GÖK                                      2004   EDİRNE D.S.İ.                                 00:41:95
   3   EREN FİLİZ                                       2004   EDİRNE D.S.İ.                                 00:55:06
   4   ILGAR DENKTAŞÇI                             2004   TRAKYA YILDIZI S.K.                        01:04:02
   5   EMİRHAN ANGUN                              2004   TRAKYA YILDIZI S.K.                        01:14:48
                                    50m serbest-Free         9      Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   SELEN DEMİRCİ                                 2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:39:87
   2   ASUDE ÇAKIRLAR                              2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:44:58
   3   SEMANUR YILDIZHAN                         2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:46:75
   4   BUSE TOKSÖZ                                  2003   EDİRNE D.S.İ.                                 00:50:67
   5   SILANUR ÖZCAN                               2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:50:73
   6   NAZLI IŞILAK                                     2003   EDİRNE D.S.İ.                                 00:50:88
   7   YAĞMUZ BUZCU                                2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:52:01
   8   ŞÖLEN CEREN HİMMETOĞLU               2003   POSEİDON S.K.                              00:54:08
   9   AYLİN YETKİNER                                2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:54:65
 10   YASEMİN ABAY                                  2003   POSEİDON S.K.                              00:56:43
 11   DAMLA YALÇINKAYA                           2003   EDİRNE D.S.İ.                                 00:59:05
 12   SUDE NAZ KAYNAKLAR                       2003   ESENTEPE Y.K.                               01:00:93
 13   IRMAK SAYIN                                    2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:11:68
 14   AYŞE NAZLI SELVİ                              2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:12:16
                                    50m serbest-Free         9      Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   ERDEM KÖKSOY                                2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:37:66
   2   ABDULLAH CAN                                 2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:40:69
   3   KAAN YAĞIZ MARTİN                          2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:41:25
   4   ARDA KARATAY                                 2003   EDİRNE D.S.İ.                                 00:42:81
   5   MERTCAN AKGÜÇ                              2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:58:98
   6   BURAK ADAŞ                                    2003   TRAKYA YILDIZI S.K.                        00:59:99
   7   ASRIN SEFA                                      2003   TRAKYA YILDIZI S.K.                        01:04:75
   8   CELİL BERKE SEVEN                           2003   EDİRNE D.S.İ.                                 01:05:72
   9   AYKAN AZAY                                     2003   YUNUSLAR S.K.                              01:08:98
                                    50m serbest-Free        10     Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   HAVVANUR TUANA KILIÇ                     2002   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:38:40
   2   BUSE ÇELİKEL                                   2002   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:39:48
   3   NAZLI ADA ALIŞKAN                            2002   EDİRNE D.S.İ.                                 00:40:29
   4   ASYA ÖZTÜRK                                  2002   EDİRNE D.S.İ.                                 00:45:57
   5   GÖKÇE KÖSE                                   2002   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:48:69
   6   EZGİ MIHLAYANLAR                           2002   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:48:80
   7   SUDE FİDAN                                     2002   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:52:76
   8   ŞEHVAL ŞERBET                                2002   POSEİDON S.K.                              00:52:86
   9   BUSE TURHAN                                  2002   ESENTEPE Y.K.                               00:53:48
 10   EKİN YILDIZ                                      2002   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.        DQ
 11   DUYGU YEŞİLGÖL                             2002   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.        DQ
                                    50m serbest-Free        10     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   ALPEREN ÖZEN                                 2002   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:36:78
   2   ATAKAN VARDAR                               2002   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:51:69
                                    50m serbest-Free        11     Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   BEYZAGÜL ŞENGÖR                          2001   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:34:15
   2   ÇAĞLA BEKTAŞ                                 2001   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:34:51
   3   ELİF BARBAR                                    2001   YUNUSLAR S.K.                              00:39:20
   4   GÖKÇE TAŞ                                      2001   EDİRNE D.S.İ.                                 00:41:39
   5   BEYZA ÇELİKBİLEK                             2001   YUNUSLAR S.K.                              00:41:62
   6   İREM KÜP                                         2001   YUNUSLAR S.K.                              00:42:92
   7   DİLAY İREM ULUHAN                          2001   POSEİDON S.K.                              00:44:62
   8   MİNEL ÇORBACI                                2001   YUNUSLAR S.K.                              00:46:60
   9   GÜLCESU KAHRAMAN                        2001   EDİRNE D.S.İ.                                 00:49:36
 10   MİRAY NUR ERGÜÇ                            2001   POSEİDON S.K.                              00:52:08
 11   ÇAĞLA KESKİNBAŞ                             2001   ESENTEPE Y.K.                               01:05:74
                                    50m serbest-Free        11     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   EREN ŞENYİĞİT                                 2001   YUNUSLAR S.K.                              00:38:57
   2   AYBERK YARKIN TAŞ                          2001   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:50:99
   3   UYGAR TEZSEZER                             2001   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:55:20
   4   MURAT DEVRİM BİLİCİ                        2001   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.        DQ
                                    50m serbest-Free        12     Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   ARDA İREM ÜNSALAN                         2000   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:33:20
   2   ZEYNEP SÜZEN                                 2000   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:41:51
   3   IRMAK TUZLADAN                              2000   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:11:34
   4   SELİNAY TÜY                                    2000   TRAKYA YILDIZI S.K.                           DQ
                                    50m serbest-Free        12     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   ÖMER BERK ZERİN                            2000   İSTANBUL BEYKENT KOLEJİ              00:31:11
   2   KEMAL SELÇUK                                 2000   İSTANBUL BEYKENT KOLEJİ              00:31:74
   3   BARKIN AKBAŞ                                  2000   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:31:90
   4   BERK YONCA                                    2000   İSTANBUL BEYKENT KOLEJİ              00:38:08
   5   BERK TAŞKIRAN                                2000   POSEİDON S.K.                              00:41:81
   6   YUSUF CAN SÖNMEZ                         2000   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:09:32
                                    50m serbest-Free        13     Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   PELİNSU ÇAKMAK                              1999   YUNUSLAR S.K.                              00:37:03
   2   RÜYA SENA POLAT                            1999   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:38:31
   3   HAVVANUR BABATÜRK                       1999   POSEİDON S.K.                              00:46:21
                                    50m serbest-Free        13     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   CAN KÖSEOĞLU                                1999   YUNUSLAR S.K.                              00:36:46
   2   BERKE PALA                                     1999   POSEİDON S.K.                              00:52:20
   3   BURAK CİĞERCİOĞULLARI                  1999   YUNUSLAR S.K.                              00:55:49
   4   FURKAN KÖSE                                  1999   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:38:19
                                    50m serbest-Free        14     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   KUTAY GÖRENLER                            1998   İSTANBUL BEYKENT KOLEJİ              00:30:17
   2   BURAK GÜNDOĞDU                           1998   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:40:55
                                    50m serbest-Free        15     Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   ÖZLEM KALKAN                                 1997   YUNUSLAR S.K.                              00:32:34
                                    50m serbest-Free        15     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   KIVANÇ ÖZKÖSE                               1997   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:28:95
   2   DEVRAN DÜZGÜN                              1997   YUNUSLAR S.K.                              00:32:06
                                    50m serbest-Free        16     Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   ASLI KORKMAZ                                  1996   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:34:54
   2   ÖZGE DURHAN                                 1996   İSTANBUL BEYKENT KOLEJİ              00:40:59
                                    50m serbest-Free        16     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   HÜSEYİN MERT VARVAR                     1996   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:29:30
   2   POLAT DEMİR                                   1996   YUNUSLAR S.K.                              00:30:71
   3   ERDEM ÜNLÜ                                    1996   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:30:76
   4   EGEMEN SULHİ TOZLUOĞLU               1996   İSTANBUL BEYKENT KOLEJİ              00:31:43
   5   GÜREM KURUMLU                             1996   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:34:31
   6   BATUHAN KAYAHAN                           1996   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:47:30
                                    50m serbest-Free        17     Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   TUĞBA HAŞILAMACI                           1995   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:49:26
                                    50m serbest-Free        19     Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   ARZU KÜÇÜKHIDIR                            1993   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:39:65
                                    50m serbest-Free        19     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   ÖMER ŞİMŞEK                                   1987   POSEİDON S.K.                              00:28:80
   2   MURAT ÖZTOPRAK                            1993   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:29:34
                                    25m serbest-Free         5      Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   DENİZ KONYALILAR                            2007   TRAKYA YILDIZI S.K.                        00:37:30
   2   İZAY BAYBÜRE                                  2007   EDİRNE D.S.İ.                                 00:39:48
                                    25m serbest-Free         5      Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   DENİZ KOYUNCU                               2007   EDİRNE D.S.İ.                                 00:31:34
   2   UMUT BOZKIR                                   2007   EDİRNE D.S.İ.                                 00:43:80
                                    25m serbest-Free         6      Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   BEGÜM SOLMAZ                                2006   EDİRNE D.S.İ.                                 00:30:09
                                    25m serbest-Free         6      Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   UĞUR CİRİT                                     2006   EDİRNE D.S.İ.                                 00:31:96
                                    25m serbest-Free         7      Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   BERİL ŞAHİN                                     2005   EDİRNE D.S.İ.                                 00:20:40
   2   ECE TUNA                                        2005   ESENTEPE Y.K.                               00:29:45
   3   CEREN BAŞKURT                               2005   YUNUSLAR S.K.                              00:34:80
                                    25m serbest-Free         7      Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   EFE YÜCEER                                    2005   ESENTEPE Y.K.                               00:19:61
   2   DENİZ BOZKURT                               2005   TRAKYA YILDIZI S.K.                        00:21:54
   3   EFE SÜZEN                                      2005   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:22:29
   4   EMİR ÖZEN                                      2005   ESENTEPE Y.K.                               00:23:44
   5   KEREM AŞUK                                    2005   EDİRNE D.S.İ.                                 00:24:92
   6   ÖMER DENİZ TURGUT                        2005   ESENTEPE Y.K.                               00:27:36
   7   DOLUNAY KOŞTİ                               2005   TRAKYA YILDIZI S.K.                        00:29:22
   8   MEHMET BERK UZ                             2005   EDİRNE D.S.İ.                                 00:29:39
   9   BERKAY ÖZTÜRK                               2005   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:39:05
                                 50m kurbağa-Breast       8      Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   ZEYNEP GÖZÜKARA                           2004   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:08:76
   2   ELİF ÇOLAK                                      2004   TRAKYA YILDIZI S.K.                           DQ
                                 50m kurbağa-Breast       8      Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   EMRE ATEŞ                                      2004   POSEİDON S.K.                              00:54:44
   2   GÖRKEM SUBAY                                2004   TRAKYA YILDIZI S.K.                        00:57:80
                                 50m kurbağa-Breast       9      Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   SILANUR OCAK                                 2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:47:40
   2   SUDE YÜCE                                      2003   POSEİDON S.K.                              00:53:66
   3   SEMANUR YILDIZHAN                         2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:58:07
   4   NAZLI IŞILAK                                     2003   EDİRNE D.S.İ.                                 01:04:47
   5   CEREN DAĞDEVİREN                         2003   TRAKYA YILDIZI S.K.                        01:09:74
                                 50m kurbağa-Breast       9      Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   ARDA KARATAY                                 2003   EDİRNE D.S.İ.                                 00:52:64
   2   ÇAĞRI ILIKÇI                                     2003   TRAKYA YILDIZI S.K.                        00:54:90
   3   KAAN YAĞIZ MARTİN                          2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:57:16
   4   ASRIN SEFA                                      2003   TRAKYA YILDIZI S.K.                        01:02:69
   5   TAHA YİĞİT ÖZCAN                            2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.        DQ
                                 50m kurbağa-Breast      10     Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   NAZLI ADA ALIŞKAN                            2002   EDİRNE D.S.İ.                                 00:54:61
   2   ASYA ÖZTÜRK                                  2002   EDİRNE D.S.İ.                                 00:57:26
   3   ŞEHVAL ŞERBET                                2002   POSEİDON S.K.                                 DQ
                                 50m kurbağa-Breast      10     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   EMRE ÜNLÜ                                      2002   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:44:60
   2   GÖRKEM YILMAZ                               2002   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:44:97
 
 
 
                                 50m kurbağa-Breast      11     Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   SİMAY FİDANCI                                  2001   YUNUSLAR S.K.                              00:43:55
   2   CERENNUR DEMİRKIRAN                    2001   ESENTEPE Y.K.                               00:46:95
   3   BEYZA ÇELİKBİLEK                             2001   YUNUSLAR S.K.                              00:48:43
   4   GÖKÇE TAŞ                                      2001   EDİRNE D.S.İ.                                 00:54:21
   5   GÜLCESU KAHRAMAN                        2001   EDİRNE D.S.İ.                                 00:56:50
   6   ECEM EREN                                      2001   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.        DQ
                                 50m kurbağa-Breast      11     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   TÜRKAY AKDAĞ                                2001   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:44:50
                                 50m kurbağa-Breast      12     Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   SUDE AKGÜN                                    2000   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:43:60
   2   PINAR CANVERMEZ                            2000   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:44:36
   3   ZEYNEP SÜZEN                                 2000   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:59:14
                                 50m kurbağa-Breast      12     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   CELİL BERK YILMAZ                            2000   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:38:62
   2   BERK YONCA                                    2000   İSTANBUL BEYKENT KOLEJİ              00:54:76
                                 50m kurbağa-Breast      13     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   BERK SADIRLI                                   1999   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:51:51
   2   ROŞAN KARAHAN                              1999   İSTANBUL BEYKENT KOLEJİ                 DQ
                                 50m kurbağa-Breast      14     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   BURAK GÜNDOĞDU                           1998   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.        DQ
                                 50m kurbağa-Breast      15     Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   ÖZLEM KALKAN                                 1997   YUNUSLAR S.K.                              00:42:40
                                 50m kurbağa-Breast      15     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   BERAT KAPURTU                               1997   İSTANBUL BEYKENT KOLEJİ              00:33:23
   2   EMRE KAHVECİ                                 1997   İSTANBUL BEYKENT KOLEJİ              00:34:28
   3   KIVANÇ ÖZKÖSE                               1997   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:40:82
   4   DEVRAN DÜZGÜN                              1997   YUNUSLAR S.K.                              00:43:40
   5   BURAK ŞENTÜRK                               1997   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.        DQ
                                 50m kurbağa-Breast      16     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   GÜREM KURUMLU                             1996   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:44:90
   2   BATUHAN KAYAHAN                           1996   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:57:75
                                 50m kurbağa-Breast      17     Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   TUĞBA HAŞILAMACI                           1995   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:52:55
                                 50m kurbağa-Breast      18     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   OZAN EMRE                                     1994   POSEİDON S.K.                              00:40:08
                                 50m kurbağa-Breast      19     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   LEVENT DERYA CİCİKLER                    1992   YUNUSLAR S.K.                              00:32:21
                                     100m karışık-M           8      Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   TUANA EYLÜL BULUT                         2004   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.        DQ
                                     100m karışık-M           8      Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   GÖRKEM SUBAY                                2004   TRAKYA YILDIZI S.K.                        02:05:46
 
 
 
                                     100m karışık-M           9      Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   OLCAYTU HATİPOĞLU                        2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:28:65
   2   CANSU ÖZKAN                                  2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:44:18
   3   TUANA İKİCAN                                   2003   POSEİDON S.K.                                 DQ
                                     100m karışık-M           9      Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   ÇAĞRI ILIKÇI                                     2003   TRAKYA YILDIZI S.K.                        01:54:36
                                     100m karışık-M          11     Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   TUANA IŞIL BİÇER                              2001   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:22:91
   2   ELİF NUR GÜLDİKEN                          2001   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:56:98
                                     100m karışık-M          11     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   EREN KEÇİCİ                                    2001   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:22:95
                                     100m karışık-M          16     Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   ASLI KORKMAZ                                  1996   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:34:90
                                     100m karışık-M          19     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   LEVENT DERYA CİCİKLER                    1992   YUNUSLAR S.K.                              01:13:21
 
 
Öğleden sonra yapılan yüzme müsabakalarında ise
 
 CUMHURİYET KUPASI YÜZME YARIŞMALARI
21 EKİM 2012-EDİRNE
AKŞAM SEANSI SONUÇ LİSTESİ
                                  50m kelebek-B.Fly        8      Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   SELEN AKAĞAÇ                                 2004   EDİRNE D.S.İ.                                 00:51:82
                                  50m kelebek-B.Fly        8      Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   NADİR GÖK                                      2004   EDİRNE D.S.İ.                                 00:50:66
   2   EGEMEN KORKMAZ                            2004   TRAKYA YILDIZI S.K.                           DQ
                                  50m kelebek-B.Fly        9      Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   OLCAYTU HATİPOĞLU                        2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:37:60
   2   CANSU ÖZKAN                                  2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:51:89
                                  50m kelebek-B.Fly        9      Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   ERDEM KÖKSOY                                2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.        DQ
                                  50m kelebek-B.Fly       10     Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   BUSE ÇELİKEL                                   2002   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:49:36
   2   GÖKÇE KÖSE                                   2002   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:52:86
                                  50m kelebek-B.Fly       11     Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   ÇAĞLA BEKTAŞ                                 2001   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:38:88
   2   İREM KÜP                                         2001   YUNUSLAR S.K.                              00:53:82
   3   ELİF NUR GÜLDİKEN                          2001   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.        DQ
                                  50m kelebek-B.Fly       11     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   SERHAN FİDANCI                               2001   YUNUSLAR S.K.                              00:35:09
   2   TÜRKAY AKDAĞ                                2001   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:38:06
                                  50m kelebek-B.Fly       12     Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   SUDE AKGÜN                                    2000   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:38:42
                                  50m kelebek-B.Fly       12     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   ÖMER BERK ZERİN                            2000   İSTANBUL BEYKENT KOLEJİ              00:36:22
                                  50m kelebek-B.Fly       13     Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   RÜYA SENA POLAT                            1999   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:45:52
                                  50m kelebek-B.Fly       13     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   BERK SADIRLI                                   1999   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:49:14
                                  50m kelebek-B.Fly       16     Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   ÖZGE DURHAN                                 1996   İSTANBUL BEYKENT KOLEJİ              00:48:26
                                  50m kelebek-B.Fly       16     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   BERKAY ALTINTAŞ                             1996   İSTANBUL BEYKENT KOLEJİ              00:32:26
   2   ERDEM ÜNLÜ                                    1996   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:33:70
   3   EGEMEN SULHİ TOZLUOĞLU               1996   İSTANBUL BEYKENT KOLEJİ              00:35:78
                                  50m kelebek-B.Fly       19     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   MURAT ÖZTOPRAK                            1993   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:32:82
                                     200m sırt-Back           5      Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   DENİZ KONYALILAR                            2007   TRAKYA YILDIZI S.K.                        00:34:41
   2   İZAY BAYBÜRE                                  2007   EDİRNE D.S.İ.                                 00:39:60
 
 
                                     200m sırt-Back           5      Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   DENİZ KOYUNCU                               2007   EDİRNE D.S.İ.                                 00:37:54
   2   UMUT BOZKIR                                   2007   EDİRNE D.S.İ.                                 00:42:80
                                     200m sırt-Back           6      Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   ELİF ÇAVDAR                                    2006   EDİRNE D.S.İ.                                 00:30:88
   2   BEGÜM SOLMAZ                                2006   EDİRNE D.S.İ.                                 00:34:77
   3   MİRAY SOYSALDIR                             2006   POSEİDON S.K.                              00:43:40
                                     200m sırt-Back           6      Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   UĞUR CİRİT                                     2006   EDİRNE D.S.İ.                                 00:34:44
   2   KEREM GUZEY                                  2006   TRAKYA YILDIZI S.K.                        00:41:78
                                     200m sırt-Back           7      Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   BERİL ŞAHİN                                     2005   EDİRNE D.S.İ.                                 00:23:45
   2   ECE TUNA                                        2005   ESENTEPE Y.K.                               00:30:92
   3   AYŞEGÜL YILMAZ                              2005   TRAKYA YILDIZI S.K.                        00:38:75
   4   CEREN BAŞKURT                               2005   YUNUSLAR S.K.                              00:39:21
   5   ELİF YILMAZ                                     2005   TRAKYA YILDIZI S.K.                        00:42:01
   6   ŞEYMA ASLAN                                   2005   TRAKYA YILDIZI S.K.                        00:44:46
   7   HACER BERİL ÇIRAY                           2005   POSEİDON S.K.                              00:47:24
                                     200m sırt-Back           7      Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   EMİR ÖZEN                                      2005   ESENTEPE Y.K.                               00:24:59
   2   EFE YÜCEER                                    2005   ESENTEPE Y.K.                               00:24:85
   3   DENİZ BOZKURT                               2005   TRAKYA YILDIZI S.K.                        00:25:52
   4   ÖMER DENİZ TURGUT                        2005   ESENTEPE Y.K.                               00:25:91
   5   EFE SÜZEN                                      2005   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:27:09
   6   KEREM AŞUK                                    2005   EDİRNE D.S.İ.                                 00:29:01
   7   DOLUNAY KOŞTİ                               2005   TRAKYA YILDIZI S.K.                        00:30:45
   8   MEHMET BERK UZ                             2005   EDİRNE D.S.İ.                                 00:31:18
                                      50m sırt-Back            8      Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   İLKİM SERDAROĞLU                           2004   POSEİDON S.K.                              00:53:03
   2   ECENUR ŞENDİL                                2004   EDİRNE D.S.İ.                                 00:56:92
   3   SUDENAZ ÇİFTÇİ                               2004   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:57:84
   4   SEZİN BAŞKURT                                2004   YUNUSLAR S.K.                              01:00:79
   5   ALMİLA SERDAROĞLU                        2004   POSEİDON S.K.                              01:01:99
   6   ZEYNEP GÖZÜKARA                           2004   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:02:48
   7   ELİF NAZ YILDIRIM                             2004   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:04:74
   8   GÖKSU ÖZ                                       2004   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:14:02
   9   İLKSEN BAŞ                                      2004   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:15:78
                                      50m sırt-Back            8      Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   BORA DÜĞME                                   2004   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:49:02
   2   EREN FİLİZ                                       2004   EDİRNE D.S.İ.                                 01:00:81
   3   ILGAR DENKTAŞÇI                             2004   TRAKYA YILDIZI S.K.                        01:03:18
   4   EMİRHAN ANGUN                              2004   TRAKYA YILDIZI S.K.                        01:10:84
   5   ERAY KAYNAKLAR                              2004   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:23:45
                                      50m sırt-Back            9      Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   SILANUR OCAK                                 2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:48:26
   2   ASUDE ÇAKIRLAR                              2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:49:75
   3   TUANA İKİCAN                                   2003   POSEİDON S.K.                              00:52:00
   4   SUDE YÜCE                                      2003   POSEİDON S.K.                              00:52:41
   5   YAĞMUZ BUZCU                                2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:52:65
   6   YASEMİN ABAY                                  2003   POSEİDON S.K.                              00:56:24
   7   SILANUR ÖZCAN                               2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:57:04
   8   BUSE TOKSÖZ                                  2003   EDİRNE D.S.İ.                                 00:57:90
   9   DAMLA YALÇINKAYA                           2003   EDİRNE D.S.İ.                                 01:02:32
 10   SUDE NAZ KAYNAKLAR                       2003   ESENTEPE Y.K.                               01:07:44
 11   IRMAK SAYIN                                    2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:13:20
 12   CEREN DAĞDEVİREN                         2003   TRAKYA YILDIZI S.K.                           DQ
 13   AYLİN YETKİNER                                2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.        DQ
                                      50m sırt-Back            9      Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   BURAK ADAŞ                                    2003   TRAKYA YILDIZI S.K.                        00:54:30
   2   MERTCAN AKGÜÇ                              2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:03:40
   3   AGAH KUTAY POSTA                          2003   POSEİDON S.K.                              01:12:90
   4   CELİL BERKE SEVEN                           2003   EDİRNE D.S.İ.                                 01:14:13
   5   HÜSEYİN CENKER BİLEN                     2003   TRAKYA YILDIZI S.K.                        01:18:39
   6   FURKAN ASLAN                                 2003   TRAKYA YILDIZI S.K.                        01:44:02
   7   ABDULLAH CAN                                 2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.        DQ
                                      50m sırt-Back           10     Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   HAVVANUR TUANA KILIÇ                     2002   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:45:32
   2   BUSE TURHAN                                  2002   ESENTEPE Y.K.                               00:59:62
   3   SUDE FİDAN                                     2002   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:00:32
   4   DUYGU YEŞİLGÖL                             2002   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:03:83
   5   EKİN YILDIZ                                      2002   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:05:09
                                      50m sırt-Back           10     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   GÖRKEM YILMAZ                               2002   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:38:80
   2   ALPEREN ÖZEN                                 2002   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:42:81
   3   ATAKAN VARDAR                               2002   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.        DQ
                                      50m sırt-Back           11     Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   BEYZAGÜL ŞENGÖR                          2001   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:38:00
   2   SİMAY FİDANCI                                  2001   YUNUSLAR S.K.                              00:38:84
   3   CERENNUR DEMİRKIRAN                    2001   ESENTEPE Y.K.                               00:41:77
   4   ECEM EREN                                      2001   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:47:94
   5   DİLAY İREM ULUHAN                          2001   POSEİDON S.K.                              00:50:54
   6   MİRAY NUR ERGÜÇ                            2001   POSEİDON S.K.                              00:55:56
   7   MİNEL ÇORBACI                                2001   YUNUSLAR S.K.                              00:55:80
   8   ELİF BARBAR                                    2001   YUNUSLAR S.K.                              00:58:69
   9   ÇAĞLA KESKİNBAŞ                             2001   ESENTEPE Y.K.                                 DQ
                                      50m sırt-Back           11     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   SERHAN FİDANCI                               2001   YUNUSLAR S.K.                              00:37:48
   2   EREN ŞENYİĞİT                                 2001   YUNUSLAR S.K.                              00:49:33
   3   MURAT DEVRİM BİLİCİ                        2001   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:55:93
   4   AYBERK YARKIN TAŞ                          2001   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:02:63
   5   UYGAR TEZSEZER                             2001   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:07:10
                                      50m sırt-Back           12     Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   ARDA İREM ÜNSALAN                         2000   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:39:22
   2   PINAR CANVERMEZ                            2000   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:41:15
   3   IRMAK TUZLADAN                              2000   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:54:98
   4   SELİNAY TÜY                                    2000   TRAKYA YILDIZI S.K.                        00:58:48
   5   AÇELYA BASKAK                                2000   POSEİDON S.K.                              00:59:86
                                      50m sırt-Back           12     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   CELİL BERK YILMAZ                            2000   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:34:69
   2   KEMAL SELÇUK                                 2000   İSTANBUL BEYKENT KOLEJİ              00:35:92
                                      50m sırt-Back           13     Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   HAVVANUR BABATÜRK                       1999   POSEİDON S.K.                              01:05:10
                                      50m sırt-Back           13     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   ATAKAN ALİPAŞADİREĞİ                      1999   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:37:43
   2   DOĞUKAN ULUÇAY                            1999   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:46:94
   3   BERKE PALA                                     1999   POSEİDON S.K.                              00:53:04
   4   FURKAN KÖSE                                  1999   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:19:82
                                      50m sırt-Back           14     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   KUTAY GÖRENLER                            1998   İSTANBUL BEYKENT KOLEJİ              00:34:27
                                      50m sırt-Back           16     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   EFE BERK BENİNGSAN                        1996   İSTANBUL BEYKENT KOLEJİ              00:31:80
   2   POLAT DEMİR                                   1996   YUNUSLAR S.K.                              00:36:24
                                      50m sırt-Back           18     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   OZAN EMRE                                     1994   POSEİDON S.K.                              00:39:45
                                      50m sırt-Back           19     Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   ARZU KÜÇÜKHIDIR                            1993   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      00:39:90
                                      50m sırt-Back           19     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   ÖMER ŞİMŞEK                                   1987   POSEİDON S.K.                              00:36:97
                                   100m serbest-Free        8      Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   İLKİM SERDAROĞLU                           2004   POSEİDON S.K.                              01:54:34
                                   100m serbest-Free        8      Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   EMRE ATEŞ                                      2004   POSEİDON S.K.                              01:53:40
   2   EGEMEN KORKMAZ                            2004   TRAKYA YILDIZI S.K.                        01:55:63
                                   100m serbest-Free        9      Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   SELEN DEMİRCİ                                 2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:30:61
                                   100m serbest-Free        9      Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   TAHA YİĞİT ÖZCAN                            2003   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:55:27
                                   100m serbest-Free       10     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   EMRE ÜNLÜ                                      2002   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:22:70
                                   100m serbest-Free       11     Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   TUANA IŞIL BİÇER                              2001   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:13:07
                                   100m serbest-Free       11     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   EREN KEÇİCİ                                    2001   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:13:38
                                   100m serbest-Free       12     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   BARKIN AKBAŞ                                  2000   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:03:13
   2   BERK TAŞKIRAN                                2000   POSEİDON S.K.                                 TERK
                                   100m serbest-Free       13     Yaş Kategorisi
                                                                      Bayan
   1   PELİNSU ÇAKMAK                              1999   YUNUSLAR S.K.                              01:26:69
                                   100m serbest-Free       13     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   ROŞAN KARAHAN                              1999   İSTANBUL BEYKENT KOLEJİ              01:13:66
   2   ATAKAN ALİPAŞADİREĞİ                      1999   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:16:82
   3   CAN KÖSEOĞLU                                1999   YUNUSLAR S.K.                              01:22:92
   4   DOĞUKAN ULUÇAY                            1999   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:53:20
                                   100m serbest-Free       15     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   BERAT KAPURTU                               1997   İSTANBUL BEYKENT KOLEJİ              01:01:55
   2   EMRE KAHVECİ                                 1997   İSTANBUL BEYKENT KOLEJİ              01:05:56
                                   100m serbest-Free       16     Yaş Kategorisi
                                                                      Erkek
   1   EFE BERK BENİNGSAN                        1996   İSTANBUL BEYKENT KOLEJİ              01:00:30
   2   BERKAY ALTINTAŞ                             1996   İSTANBUL BEYKENT KOLEJİ              01:01:46
   3   HÜSEYİN MERT VARVAR                     1996   EDİRNE GENÇLİK SPOR YÜZME K.      01:07:92
 

 
sanalbasin.com üyesidir

banner15

    Yorumlar

banner68
HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
SİZCE BAŞKANIN ÖNCELİĞİ NE OLMALI?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner31
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
e-gazete
KARİKATÜR
SENDE YAZ
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri

Siz de yazmak istemez misiniz?

Ziyaretçi Defteri
ARŞİV
banner9